CD42FC683FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FC683FO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD42FC683FO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 0.068UF 1% 300V RADIAL
Fitxak: CD42FC683FO3F.pdf
  • Mezua
CD42FC683FO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD42FC683FO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 0.068UF 1% 300V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1667 pcs Datuen fitxa CD42FC683FO3F.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 1.480" L x 0.469" W (37.60mm x 11.90mm) Series CD42
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD42FC683F03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 1.063" (27.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.921" (23.40mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 0.068µF Mica Capacitor 300V Radial
kapazitantzia 0.068µF