CD42FC563JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FC563JO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD42FC563JO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 0.056UF 5% 300V RADIAL
Fitxak: CD42FC563JO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CD42FC563JO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD42FC563JO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 0.056UF 5% 300V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2581 pcs Datuen fitxa CD42FC563JO3F.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 1.461" L x 0.421" W (37.10mm x 10.70mm) Series CD42
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD42FC563J03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 1.063" (27.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.909" (23.10mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 0.056µF Mica Capacitor 300V Radial
kapazitantzia 0.056µF