CD42FC623JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FC623JO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD42FC623JO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 0.062UF 5% 300V RADIAL
Fitxak: CD42FC623JO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CD42FC623JO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD42FC623JO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 0.062UF 5% 300V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2542 pcs Datuen fitxa CD42FC623JO3F.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 1.469" L x 0.449" W (37.30mm x 11.40mm) Series CD42
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD42FC623J03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 1.063" (27.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.921" (23.40mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 0.062µF Mica Capacitor 300V Radial
kapazitantzia 0.062µF