CD42FC683FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FC683FO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD42FC683FO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 0.068UF 1% 300V RADIAL
Fitxak: CD42FC683FO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CD42FC683FO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD42FC683FO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 0.068UF 1% 300V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2064 pcs Datuen fitxa CD42FC683FO3.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 1.480" L x 0.469" W (37.60mm x 11.90mm) Series CD42
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.063" (27.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.921" (23.40mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 0.068µF Mica Capacitor 300V Radial kapazitantzia 0.068µF