AXLH332P025EH
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AXLH332P025EH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AXLH332P025EH
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 25V AXIAL
Fitxak: AXLH332P025EH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
AXLH332P025EHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AXLH332P025EH fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 3300UF 25V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29683 pcs Datuen fitxa AXLH332P025EH.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia -10%, +30%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.787" Dia x 1.378" L (20.00mm x 35.00mm)
Series AXLH Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.115A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 8.9A @ 5kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 150°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 34 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 3300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 34 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 150°C kapazitantzia 3300µF