AXLH152P040ED
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AXLH152P040ED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AXLH152P040ED
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1500UF 40V AXIAL
Fitxak: AXLH152P040ED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
AXLH152P040EDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AXLH152P040ED fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 1500UF 40V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14655 pcs Datuen fitxa AXLH152P040ED.pdf
Tentsioaren balioa 40V tolerantzia -10%, +30%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.787" Dia x 1.063" L (20.00mm x 27.00mm)
Series AXLH Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.555A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 7.3A @ 5kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial, Can Beste izenak 338-4286
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 150°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 57 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 1500µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 57 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 150°C kapazitantzia 1500µF