AXLH222P025ED
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AXLH222P025ED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AXLH222P025ED
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 25V AXIAL
Fitxak: AXLH222P025ED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
AXLH222P025EDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AXLH222P025ED fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 2200UF 25V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14666 pcs Datuen fitxa AXLH222P025ED.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia -10%, +30%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.787" Dia x 1.063" L (20.00mm x 27.00mm)
Series AXLH Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.485A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 7.1A @ 5kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial, Can Beste izenak 338-4284
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 150°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 50 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 50 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 150°C kapazitantzia 2200µF