AXLH272P040EL
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AXLH272P040EL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AXLH272P040EL
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 40V AXIAL
Fitxak: AXLH272P040EL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1050 pcs
  • Mezua
AXLH272P040ELren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AXLH272P040EL fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 2700UF 40V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27315 pcs Datuen fitxa AXLH272P040EL.pdf
Tentsioaren balioa 40V tolerantzia -10%, +30%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.787" Dia x 1.693" L (20.00mm x 43.00mm)
Series AXLH Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.535A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 10.1A @ 5kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 150°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 32 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 2700µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 32 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 150°C kapazitantzia 2700µF