MS3108R22-14S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3108R22-14S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 19 POS RT ANG W/SCKT
Fitxak: 1.MS3108R22-14S.pdf2.MS3108R22-14S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 907 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 907 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS3108R22-14Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3108R22-14S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 19 POS RT ANG W/SCKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 907 pcs Datuen fitxa 1.MS3108R22-14S.pdf2.MS3108R22-14S.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak IMS3108R22-14S
MS3108R2214S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Backshell, Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -