MS3108R22-14PW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3108R22-14PW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 19 POS RT ANG W/PINS
Fitxak: 1.MS3108R22-14PW.pdf2.MS3108R22-14PW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS3108R22-14PWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3108R22-14PW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 19 POS RT ANG W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4901 pcs Datuen fitxa 1.MS3108R22-14PW.pdf2.MS3108R22-14PW.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak IMS3108R22-14PW
MS3108R2214PW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Backshell, Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3108R22-18S
MS3108R22-18S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG 8 POS RT ANG W/SCKT
Stockean: 868 pcs
Deskarga: MS3108R22-18S.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG 19 POS RT ANG W/SCKT
Stockean: 907 pcs
Deskarga: MS3108R22-14S.pdf
RFQ
MS3108R22-14P
MS3108R22-14P
deskribapena: CONN PLUG 19 POS RT ANG W/PINS