MS3108R22-12S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3108R22-12S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 5 POS RT ANG W/SCKT
Fitxak: 1.MS3108R22-12S.pdf2.MS3108R22-12S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS3108R22-12Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3108R22-12S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 5 POS RT ANG W/SCKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4297 pcs Datuen fitxa 1.MS3108R22-12S.pdf2.MS3108R22-12S.pdf
Tentsioaren balorazioa 900VAC, 1250VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak IMS3108R22-12S
MS3108R2212S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 5 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Backshell, Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A, 74A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -