MS3108R22-11S
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3108R22-11S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 2 POS RT ANG W/SCKT
Fitxak: 1.MS3108R22-11S.pdf2.MS3108R22-11S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS3108R22-11Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3108R22-11S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 2 POS RT ANG W/SCKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5048 pcs Datuen fitxa 1.MS3108R22-11S.pdf2.MS3108R22-11S.pdf
Tentsioaren balorazioa 1750VAC, 2450VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Beste izenak IMS3108R22-11S
MS3108R2211S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 2 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Backshell, Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -