KPTC6F14-19P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPTC6F14-19P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN HSG PLUG 19POS INLINE PIN
Fitxak: KPTC6F14-19P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPTC6F14-19Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPTC6F14-19P fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN HSG PLUG 19POS INLINE PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2741 pcs Datuen fitxa KPTC6F14-19P.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Unshielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Solder Cup Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-26482 Series I, KPTC RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Olive Drab Beste izenak IKPTC6F14-19P
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 19
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPTC6F14-19P
Diametro handiak hornituak 14-19 Txertatu materiala Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium
Barne hartzen ditu - Ezaugarriak Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut deskribapena CONN HSG PLUG 19POS INLINE PIN
Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.185" (30.10mm)
Coupling Nut Diametroa Chromate over Cadmium Harremanetarako Forma Polychloroprene
Harremanetarako materiala N (Normal) Konektore mota Plug Housing
Gorputzaren materiala -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPTC6F14-15P-C
KPTC6F14-15P-C
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CIRCULAR
Stockean: 3960 pcs
Deskarga: KPTC6F14-15P-C.pdf
RFQ
KPTC6F14-19PFMA
KPTC6F14-19PFMA
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
Stockean: 3753 pcs
Deskarga: KPTC6F14-19PFMA.pdf
RFQ
KPTC6F14-19P-C-MB
KPTC6F14-19P-C-MB
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CIRCULAR
Deskarga: KPTC6F14-19P-C-MB.pdf
KPTC6F14-19PDMA
KPTC6F14-19PDMA
Deskarga: KPTC6F14-19PDMA.pdf
KPTC6F14-15S-C
KPTC6F14-15S-C
Deskarga: KPTC6F14-15S-C.pdf
KPTC6F14-12SDMA
KPTC6F14-12SDMA
deskribapena: CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP
Deskarga: KPTC6F14-12SDMA.pdf
KPTC6F14-19P-C
KPTC6F14-19P-C
Deskarga: KPTC6F14-19P-C.pdf
KPTC6F14-15S-D
KPTC6F14-15S-D
Deskarga: KPTC6F14-15S-D.pdf
KPTC6F14-18P
KPTC6F14-18P
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE
Deskarga: KPTC6F14-18P.pdf
KPTC6F14-19PD
KPTC6F14-19PD
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE