KPTC6F14-15P-C
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPTC6F14-15P-C
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CIRCULAR
Fitxak: KPTC6F14-15P-C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
KPTC6F14-15P-Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPTC6F14-15P-C fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CIRCULAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3960 pcs Datuen fitxa KPTC6F14-15P-C.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 (1), 20 (14) Usage Unshielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Solder Cup Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-26482 Series I, KPTC RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak 121659-1287
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 15
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPTC6F14-15P-C
Diametro handiak hornituak 14-15 Txertatu materiala Aluminum Alloy, Nickel
Barne hartzen ditu - Ezaugarriak Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Zabaldutako deskribapena 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut deskribapena CIRCULAR
Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.185" (30.10mm)