KPTC6F14-12SDMA
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPTC6F14-12SDMA
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP
Fitxak: KPTC6F14-12SDMA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPTC6F14-12SDMAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPTC6F14-12SDMA fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2973 pcs Datuen fitxa KPTC6F14-12SDMA.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-12 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPTC
Packaging Bulk Beste izenak IKPTC6F14-12SDMA
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 12 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPTC6F14-15S-C
KPTC6F14-15S-C
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CIRCULAR
Stockean: 3394 pcs
Deskarga: KPTC6F14-15S-C.pdf
RFQ
KPTC6F14-19P
KPTC6F14-19P
deskribapena: CONN HSG PLUG 19POS INLINE PIN