KPTC6F14-19PFMA
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPTC6F14-19PFMA
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
Fitxak: KPTC6F14-19PFMA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPTC6F14-19PFMAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPTC6F14-19PFMA fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3753 pcs Datuen fitxa KPTC6F14-19PFMA.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Green Zinc Cobalt Series KPTC
Packaging Bulk Beste izenak IKPTC6F14-19PFMA
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -