KPT08F20-16S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT08F20-16S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT08F20-16S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 411 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 411 pcs
  • Mezua
KPT08F20-16Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT08F20-16S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 411 pcs Datuen fitxa KPT08F20-16S.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak KPT08F2016S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)