KPT08F18-32S
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT08F18-32S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 32POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT08F18-32S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 517 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 517 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT08F18-32Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT08F18-32S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 32POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 517 pcs Datuen fitxa KPT08F18-32S.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak KPT08F1832S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT08F20-24P
KPT08F20-24P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP
Stockean: 545 pcs
Deskarga: KPT08F20-24P.pdf
RFQ
KPT08F18-32PW
KPT08F18-32PW
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
Stockean: 606 pcs
Deskarga: KPT08F18-32PW.pdf
RFQ
KPT08F18-32SZ
KPT08F18-32SZ
deskribapena: CONN PLUG FMALE 32POS SOLDER CUP