KPT08F18-32PZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT08F18-32PZ
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT08F18-32PZ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 544 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 544 pcs
  • Mezua
KPT08F18-32PZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT08F18-32PZ fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 544 pcs Datuen fitxa KPT08F18-32PZ.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Orientazio Z
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 32
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Strain Relief Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 7.5A