KPT08F18-30PY
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT08F18-30PY
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT08F18-30PY.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPT08F18-30PYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT08F18-30PY fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4405 pcs Datuen fitxa KPT08F18-30PY.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Orientazio Y
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 30
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Strain Relief Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 7.5A, 13A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT08F18-30P
KPT08F18-30P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP