KPT08F18-11S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT08F18-11S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 11POS INLINE RA SKT
Fitxak: KPT08F18-11S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 623 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 623 pcs
  • Mezua
KPT08F18-11Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT08F18-11S fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN PLUG 11POS INLINE RA SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 623 pcs Datuen fitxa KPT08F18-11S.pdf
Tentsioaren balioa 1000VAC, 1400VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS egoera Bulk Beste izenak KPT08F1811S
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 11
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPT08F18-11S
Diametro handiak hornituak 18-11 Ezaugarriak Strain Relief
Zabaldutako deskribapena 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold deskribapena CONN PLUG 11POS INLINE RA SKT
Uneko balorazioa 13A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock