KPT08F18-11PX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT08F18-11PX
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 11POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT08F18-11PX.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 567 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 567 pcs
  • Mezua
KPT08F18-11PXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT08F18-11PX fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 11POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 567 pcs Datuen fitxa KPT08F18-11PX.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Orientazio X
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 11
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Strain Relief Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 13A