KPT08F20-39S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT08F20-39S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 39POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT08F20-39S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 362 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 362 pcs
  • Mezua
KPT08F20-39Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT08F20-39S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 39POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 362 pcs Datuen fitxa KPT08F20-39S.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak KPT08F2039S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 39 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)