KPT08F14-18SY
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT08F14-18SY
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 18POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT08F14-18SY.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 781 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 781 pcs
  • Mezua
KPT08F14-18SYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT08F14-18SY fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 18POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 781 pcs Datuen fitxa KPT08F14-18SY.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak IKPT08F14-18SY
KPT08F1418SY
Orientazio Y Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)