KPT08F14-18PX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT08F14-18PX
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT08F14-18PX.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 879 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 879 pcs
  • Mezua
KPT08F14-18PXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT08F14-18PX fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 879 pcs Datuen fitxa KPT08F14-18PX.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak IKPT08F14-18PX
KPT08F1418PX
Orientazio X Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT08F14-15SW
KPT08F14-15SW
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 15POS SOLDER CUP
Stockean: 954 pcs
Deskarga: KPT08F14-15SW.pdf
RFQ
KPT08F14-18P
KPT08F14-18P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP