KPT08F14-18S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT08F14-18S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 18POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT08F14-18S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 786 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 786 pcs
  • Mezua
KPT08F14-18Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT08F14-18S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 18POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 786 pcs Datuen fitxa KPT08F14-18S.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak IKPT08F14-18S
KPT08F1418S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Ezaugarriak Strain Relief Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Uneko balorazioa 7.5A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT08F14-15S
KPT08F14-15S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 15POS SOLDER CUP
Stockean: 966 pcs
Deskarga: KPT08F14-15S.pdf
RFQ
KPT08F14-18SY
KPT08F14-18SY
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 18POS SOLDER CUP
Stockean: 781 pcs
Deskarga: KPT08F14-18SY.pdf
RFQ
KPT08F14-18P
KPT08F14-18P
deskribapena: CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
Stockean: 794 pcs
Deskarga: KPT08F14-18P.pdf
KPT08F14-18SZ
KPT08F14-18SZ
Stockean: 869 pcs
Deskarga: KPT08F14-18SZ.pdf
KPT08F14-15SW
KPT08F14-15SW
Stockean: 954 pcs
Deskarga: KPT08F14-15SW.pdf
KPT08F14-18SF80
KPT08F14-18SF80
deskribapena: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Stockean: 2949 pcs
Deskarga: KPT08F14-18SF80.pdf
KPT08F14-18SWF80
KPT08F14-18SWF80
Stockean: 6074 pcs
Deskarga: KPT08F14-18SWF80.pdf
KPT08F14-15PA206
KPT08F14-15PA206
deskribapena: CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP
Deskarga: KPT08F14-15PA206.pdf
KPT08F14-18SW
KPT08F14-18SW
Stockean: 851 pcs
Deskarga: KPT08F14-18SW.pdf
KPT08F14-15PW
KPT08F14-15PW
Stockean: 970 pcs
Deskarga: KPT08F14-15PW.pdf
KPT08F14-18PX
KPT08F14-18PX
Stockean: 879 pcs
Deskarga: KPT08F14-18PX.pdf
KPT08F14-18SX
KPT08F14-18SX