KPT08F14-15PW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT08F14-15PW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT08F14-15PW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 970 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 970 pcs
  • Mezua
KPT08F14-15PWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT08F14-15PW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 970 pcs Datuen fitxa KPT08F14-15PW.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak IKPT08F14-15PW
KPT08F1415PW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)