KPT08F14-19PX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT08F14-19PX
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT08F14-19PX.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 767 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 767 pcs
  • Mezua
KPT08F14-19PXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT08F14-19PX fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 767 pcs Datuen fitxa KPT08F14-19PX.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak IKPT08F14-19PX
KPT08F1419PX
Orientazio X Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)