KPT02A22-55PZ
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT02A22-55PZ
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 55POS W/PIN BOX
Fitxak: 1.KPT02A22-55PZ.pdf2.KPT02A22-55PZ.pdf
  • Mezua
KPT02A22-55PZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT02A22-55PZ fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 55POS W/PIN BOX Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1264 pcs Datuen fitxa 1.KPT02A22-55PZ.pdf2.KPT02A22-55PZ.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS egoera Bulk Beste izenak IKPT02A22-55PZ
KPT02A2255PZ
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 55
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPT02A22-55PZ
Diametro handiak hornituak 22-55 Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold deskribapena CONN RCPT 55POS W/PIN BOX
Uneko balorazioa 7.5A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock
Harremanetarako materiala Z Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT02A22-55SX
KPT02A22-55SX
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER CUP
Stockean: 1202 pcs
Deskarga: KPT02A22-55SX.pdf
RFQ
KPT02A22-55PEW
KPT02A22-55PEW
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER
Stockean: 1159 pcs
Deskarga: KPT02A22-55PEW.pdf
RFQ
KPT02A22-55P
KPT02A22-55P
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN RCPT 55POS W/PIN BOX