KPT02A22-55SY
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT02A22-55SY
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT02A22-55SY.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 947 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 947 pcs
  • Mezua
KPT02A22-55SYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT02A22-55SY fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 947 pcs Datuen fitxa KPT02A22-55SY.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT02A22-55SY
KPT02A2255SY
Orientazio Y Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT02A22-55PZ
KPT02A22-55PZ
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN RCPT 55POS W/PIN BOX
Stockean: 1264 pcs
Deskarga: KPT02A22-55PZ.pdf
RFQ
KPT02A22-55S
KPT02A22-55S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER CUP