KPT02A22-55PY
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT02A22-55PY
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 55POS W/PIN BOX
Fitxak: 1.KPT02A22-55PY.pdf2.KPT02A22-55PY.pdf
  • Mezua
KPT02A22-55PYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT02A22-55PY fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 55POS W/PIN BOX Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1155 pcs Datuen fitxa 1.KPT02A22-55PY.pdf2.KPT02A22-55PY.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS egoera Bulk Beste izenak IKPT02A22-55PY
KPT02A2255PY
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 55
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPT02A22-55PY
Diametro handiak hornituak 22-55 Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold deskribapena CONN RCPT 55POS W/PIN BOX
Uneko balorazioa 7.5A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock