KPT02A22-55PEW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT02A22-55PEW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER
Fitxak: KPT02A22-55PEW.pdf
  • Mezua
KPT02A22-55PEWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT02A22-55PEW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1159 pcs Datuen fitxa KPT02A22-55PEW.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 8-33 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT02A22-55PEW
KPT02A2255PEW
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT02A22-41P
KPT02A22-41P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP
Stockean: 1024 pcs
Deskarga: KPT02A22-41P.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN RCPT 55POS W/PIN BOX