KPSE06F16-26PYA206
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE06F16-26PYA206
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE06F16-26PYA206.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPSE06F16-26PYA206ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE06F16-26PYA206 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1144 pcs Datuen fitxa KPSE06F16-26PYA206.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 8-33 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Black Zinc Series KPSE
Packaging Bulk Orientazio Y
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 26
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak Strain Relief Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A