KPSE06F16-26PY
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE06F16-26PY
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 26POS CBL MNT W/PINS
Fitxak: 1.KPSE06F16-26PY.pdf2.KPSE06F16-26PY.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPSE06F16-26PYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE06F16-26PY fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN PLUG 26POS CBL MNT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1381 pcs Datuen fitxa 1.KPSE06F16-26PY.pdf2.KPSE06F16-26PY.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPSE
RoHS egoera Bulk Beste izenak IKPSE06F16-26PY
KPSE06F1626PY
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 26
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPSE06F16-26PY
Diametro handiak hornituak 16-26 Ezaugarriak Strain Relief
Zabaldutako deskribapena 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold deskribapena CONN PLUG 26POS CBL MNT W/PINS
Uneko balorazioa 7.5A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock
Harremanetarako materiala Y Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPSE06F16-26PF31F0
KPSE06F16-26PF31F0
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Stockean: 3447 pcs
Deskarga: KPSE06F16-26PF31F0.pdf
RFQ
KPSE06F16-26PWA206
KPSE06F16-26PWA206
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Stockean: 911 pcs
Deskarga: KPSE06F16-26PWA206.pdf
RFQ
KPSE06F16-26PYA206F187
KPSE06F16-26PYA206F187