KPSE06F16-26PWF0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE06F16-26PWF0
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Fitxak: KPSE06F16-26PWF0.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPSE06F16-26PWF0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE06F16-26PWF0 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1504 pcs Datuen fitxa KPSE06F16-26PWF0.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 16-26
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Chromate over Cadmium
Series KPSE Packaging Bulk
Beste izenak IKPSE06F16-26PWF0 Orientazio W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 26
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Polychloroprene
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Drab Ezaugarriak Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Coupling Nut Diametroa 1.307" (33.20mm)
Harremanetarako mota Crimp Kontaktuaren tamaina 20
Harremanetarako Forma Circular Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPSE06F16-26PW
KPSE06F16-26PW
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP