KPSE06F16-26PWA71
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE06F16-26PWA71
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE06F16-26PWA71.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 868 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 868 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPSE06F16-26PWA71ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE06F16-26PWA71 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 868 pcs Datuen fitxa KPSE06F16-26PWA71.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Electroless Nickel Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak KPSE06F1626PWA71
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)