PSK-15B-S12
CUI, Inc.CUI, Inc.
PSK-15B-S12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSK-15B-S12
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 15W
Fitxak: PSK-15B-S12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
PSK-15B-S12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSK-15B-S12 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5620 pcs Datuen fitxa PSK-15B-S12.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 2.44" L x 1.77" W x 0.91" H (62.0mm x 45.0mm x 23.1mm) Series PSK-15B
Energia (Watts) 15W Pakete / kasua 4-DIP Module
Beste izenak 102-4155 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Kargatu erregulazioa ±1% Lineako araudia ±0.5%
Eraginkortasuna 84.5% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 1.25A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.