PSK-10B-S15
CUI, Inc.CUI, Inc.
PSK-10B-S15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSK-10B-S15
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC DC CONVERTER 15V 10W
Fitxak: PSK-10B-S15.pdf
  • Mezua
PSK-10B-S15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSK-10B-S15 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC DC CONVERTER 15V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5584 pcs Datuen fitxa PSK-10B-S15.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.81" H (50.8mm x 25.4mm x 20.6mm) Series PSK-10B
Energia (Watts) 10W Pakete / kasua 4-DIP Module
Beste izenak 102-4660
PSK-10B-S15-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Kargatu erregulazioa ±3%
Lineako araudia ±0.5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 82.49%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 700mA 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 700mA