PSK-10B-S24
CUI, Inc.CUI, Inc.
PSK-10B-S24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSK-10B-S24
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 10W
Fitxak: PSK-10B-S24.pdf
  • Mezua
PSK-10B-S24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSK-10B-S24 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5815 pcs Datuen fitxa PSK-10B-S24.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.81" H (50.8mm x 25.4mm x 20.6mm) Series PSK-10B
Energia (Watts) 10W Pakete / kasua 4-DIP Module
Beste izenak 102-4154 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Kargatu erregulazioa ±3% Lineako araudia ±0.5%
Eraginkortasuna 82.49% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 450mA 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 450mA California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.