PSK-15B-S9
CUI, Inc.CUI, Inc.
PSK-15B-S9 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSK-15B-S9
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC DC CONVERTER 9V 15W
Fitxak: PSK-15B-S9.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
160 pcs
  • Mezua
PSK-15B-S9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSK-15B-S9 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC DC CONVERTER 9V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5997 pcs Datuen fitxa PSK-15B-S9.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 9V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 2.44" L x 1.77" W x 0.91" H (62.0mm x 45.0mm x 23.1mm) Series PSK-15B
Energia (Watts) 15W Pakete / kasua 4-DIP Module
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Kargatu erregulazioa ±1%
Lineako araudia ±0.5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 84.28%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 9V 1.6A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 1.6A