PSK-20B-S24
CUI, Inc.CUI, Inc.
PSK-20B-S24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSK-20B-S24
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC DC CONVERTER 24V 20W
Fitxak: PSK-20B-S24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
PSK-20B-S24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSK-20B-S24 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC DC CONVERTER 24V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4021 pcs Datuen fitxa PSK-20B-S24.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 2.44" L x 1.77" W x 0.91" H (62.0mm x 45.0mm x 23.1mm) Series PSK-20B
Energia (Watts) 20W Pakete / kasua 4-DIP Module
Beste izenak 102-4662
PSK-20B-S24-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Kargatu erregulazioa ±1%
Lineako araudia ±0.5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 86.06%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 850mA 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 850mA