PSK-6B-S24
CUI, Inc.CUI, Inc.
PSK-6B-S24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSK-6B-S24
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC DC CONVERTER 24V 6W
Fitxak: PSK-6B-S24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
PSK-6B-S24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSK-6B-S24 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC DC CONVERTER 24V 6W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9065 pcs Datuen fitxa PSK-6B-S24.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.66" H (50.8mm x 25.4mm x 16.7mm) Series PSK-6B
Energia (Watts) 6W Pakete / kasua 4-DIP Module
Beste izenak 102-4663
PSK-6B-S24-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Kargatu erregulazioa ±3%
Lineako araudia ±1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 79.03%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 250mA 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 250mA