FP1008R1-R180-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1008R1-R180-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1008R1-R180-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 180NH 79A 0.17 MOHM
Fitxak: FP1008R1-R180-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
FP1008R1-R180-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1008R1-R180-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 180NH 79A 0.17 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 133115 pcs Datuen fitxa FP1008R1-R180-R.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Tamaina / dimentsioa 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm) estali Unshielded
Series FP1008 balorazio -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard Beste izenak 283-4618-2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 180nH Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 180nH Unshielded Inductor 79A 0.17 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 0.17 mOhm Uneko balorazioa 79A
Uneko - Saturazioa 74A