FP1008L2-R150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1008L2-R150-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena IND, FLAT PAC, 150NH, 65A, 2 PAD
Fitxak: FP1008L2-R150-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
FP1008L2-R150-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1008L2-R150-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena IND, FLAT PAC, 150NH, 65A, 2 PAD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 88472 pcs Datuen fitxa FP1008L2-R150-R.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.378" L x 0.295" W (9.60mm x 7.50mm)
estali Unshielded Series FP1008
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Materiala - Core Ferrite Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 150nH Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 150nH Unshielded Inductor 65A 0.17 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 0.17 mOhm
Uneko balorazioa 65A Uneko - Saturazioa 55A