FP1008L1-R100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1008L1-R100-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena IND FLAT PAC, 100NH, 75A,2 PADS,
Fitxak: FP1008L1-R100-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
FP1008L1-R100-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1008L1-R100-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena IND FLAT PAC, 100NH, 75A,2 PADS, Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 91924 pcs Datuen fitxa FP1008L1-R100-R.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.378" L x 0.252" W (9.60mm x 6.40mm)
estali Unshielded Series FP1008
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Materiala - Core Ferrite Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 100nH Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 100nH Unshielded Inductor 65A 0.17 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 0.17 mOhm
Uneko balorazioa 65A Uneko - Saturazioa 63A