FP1007R6-R39-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1007R6-R39-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1007R6-R39-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 390NH 61A 0.29 MOHM
Fitxak: FP1007R6-R39-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
FP1007R6-R39-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1007R6-R39-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 390NH 61A 0.29 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44475 pcs Datuen fitxa FP1007R6-R39-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)
estali Unshielded Series FLAT-PAC, FP1007R6
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 283-4178-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 390nH
Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 390nH Unshielded Wirewound Inductor 61A 0.29 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 0.29 mOhm
Uneko balorazioa 61A Uneko - Saturazioa 28A