FP1008R2-R12-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1008R2-R12-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1008R2-R12-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND SMD
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
350 pcs
  • Mezua
FP1008R2-R12-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1008R2-R12-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 70554 pcs Datuen fitxa
Mota - tolerantzia -
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
estali Unshielded Series FP1008
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 120nH Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 120nH Unshielded Inductor Nonstandard