73F123AF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 73F123AF
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.2MH 150MA 7.8 OHM TH
Fitxak: 73F123AF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
73F123AFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 73F123AF fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 1.2MH 150MA 7.8 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5988 pcs Datuen fitxa 73F123AF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.540" Dia x 0.625" L (13.72mm x 15.88mm)
estali Unshielded Series 73F
balorazio - Q @ Freq 140 @ 250kHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 250kHz
induktantzia 1.2mH Altuera - Eserita (Max) -
Frekuentzia - Self Resonant 2.2MHz Deskribapen zehatza 1.2mH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 7.8 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 7.8 Ohm Max Uneko balorazioa 150mA