73F104AF-RC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 73F104AF-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100UH 250MA 2 OHM TH
Fitxak: 73F104AF-RC.pdf
  • Mezua
73F104AF-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 73F104AF-RC fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 100UH 250MA 2 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5690 pcs Datuen fitxa 73F104AF-RC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.330" Dia x 0.625" L (8.38mm x 15.88mm)
estali Unshielded Series 73F
balorazio - Q @ Freq 140 @ 790kHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 790kHz
induktantzia 100µH Altuera - Eserita (Max) -
Frekuentzia - Self Resonant 7.7MHz Deskribapen zehatza 100µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 2 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 2 Ohm Max Uneko balorazioa 250mA
Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
73F153AF-RC
73F153AF-RC
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: FIXED IND 1.5MH 150MA 8.8 OHM TH
Stockean: 6315 pcs
Deskarga: 73F153AF-RC.pdf
RFQ
73F104AF
73F104AF
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: FIXED IND 100UH 250MA 2 OHM TH