73F102AF-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 73F102AF-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10MH 80MA 34 OHM TH
Fitxak: 73F102AF-RC.pdf
  • Mezua
73F102AF-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 73F102AF-RC fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 10MH 80MA 34 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3059 pcs Datuen fitxa 73F102AF-RC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.580" Dia x 0.625" L (14.73mm x 15.88mm)
estali Unshielded Series 73F
balorazio - Q @ Freq 65 @ 250kHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 250kHz
induktantzia 10mH Altuera - Eserita (Max) -
Frekuentzia - Self Resonant 850kHz Deskribapen zehatza 10mH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 34 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 34 Ohm Max Uneko balorazioa 80mA